waskastandardszerokamalastandardduza 
Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach grup badawczych
piątek, 16 lipca 2010 00:00

Zapraszamy mieszkańców Polski Wschodniej, przedstawicieli administracji publicznej, środowiska akademickiego i biznesowego, organizacji pozarządowych oraz mediów do udziału spotkań badawczych na temat Rozwoju Polski Wschodniej organizowanych w ramach projektu „Razem dla Polski Wschodniej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej”.

Spotkania mają na celu identyfikację i wskazanie wykorzystania głównych szans rozwojowych oraz wskazania wspólnego potencjału inwestycyjnego województw Polski Wschodniej, a także przyczynią się do zbudowania stałej platformy kooperacji pomiędzy regionami Polski Wschodniej, tworzenia różnych form współpracy i powiązań pomiędzy regionami w celu wypracowania silnych i długotrwałych więzi gospodarczych, ekonomicznych i społecznych.

W spotkaniach wezmą udział mieszkańcy Polski Wschodniej, przedstawiciele administracji publicznej, środowiska akademickiego i biznesowego, organizacji pozarządowych oraz mediów.  Tak skonstruowane grupy robocze mają przygotować zbiór informacji na temat województw, koniecznych do przygotowania opracowań analitycznych modeli społeczno-gospodarczych wszystkich 5 województw, a także przygotowanie założeń analiz modeli społeczno-gospodarczych i strategii.

Planowanych jest  9 spotkań (pięć spotkań w III i IV kwartale 2010 roku oraz w cztery spotkania w I i II kwartale 2011 roku) i będą się one odbywały za każdym razem w innej gminie partnerstwa. 

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w II połowie sierpnia 2010 roku, a dwa kolejne we wrześniu 2010 roku. Szczegółowy harmonogram spotkań zamieszczony zostanie na stronie internetowej projektu www.rdpw.ciechanowiec.pl


Zgłoszenia od osób chętnych do udziału w spotkaniach przyjmowane będą w terminie do 13 sierpnia 2010 r.

Zgłoszenia można przesłać pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

<<  Grudzień 2023  >>
 Po  Wt  Śr  Cz  Pi  So  Ni 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Cały rok

logo_aga

Fundusze Europejskie – dla rozwoju Polski Wschodniej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej

 
Designed by Templatka.pl