waskastandardszerokamalastandardduza 
Festyn w Ciechanowcu
czwartek, 01 lipca 2010 14:10

FestynPierwszy festyn promujący projekt „Razem dla Polski Wschodniej" odbył się w Ciechanowcu (woj. podlaskie). Realizatorem projektu są gminy: Brańsk (miejska i wiejska), Ciechanowiec, Jastków, Klukowo, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Rudka, Wysokie Mazowieckie.   

Gminy uczestniczące w projekcie przygotowały wystawę produktów regionalnych. Stoiska przez nie zaprezentowane  nawiązywały wystrojem do tradycji ludowych, a smacznych wiejskich potraw mógł spróbować każdy uczestnik festynu. Gminy partnerskie wzięły udział w „Turnieju Gmin”, w którym zwyciężyła drużyna z gminy wiejskiej Brańsk. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Ciechanowca, a trzecie miejsce zajęła, gorąco dopingowana, drużyna z Jastkowa (województwo lubelskie). 

Z programu festynu każdy mógł wybrać coś dla siebie. Można było skorzystać z bogatej oferty garmażeryjnej czy rozrywkowej m.in. przejazdu kolejką łomżyńską zorganizowanego przez TurŁomża.pl, z budzącego szczególne zainteresowanie widzów Waterball, czyli chodzenia w kuli po wodzie oraz występy zepołów odbywające się w ramachach imprezy "Wianki na Nurcu" towarzysącej festynowi.

Uwieńczeniem imprezy był występ Gwiazdy Wieczoru grupy „PAPA D”

Festyn promujący projekt „Razem dla Polski Wschodniej” współfinansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

     foto

 

<<  Czerwiec 2023  >>
 Po  Wt  Śr  Cz  Pi  So  Ni 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Cały rok

logo_aga

Fundusze Europejskie – dla rozwoju Polski Wschodniej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej

 
Designed by Templatka.pl